Olśniewać śnieżnobiałym uśmiechem...:) Sąsiad opowiada malowniczo o swej córce, której udało się zrazić do siebie niemal wszystkich dentystów, bo protestuje żywiołowo i energicznie przeciw wszelkim próbom choćby obejrzenia uzębienia;) Historie zabawne, choć z pewnością rodzicom do śmiechu nie jest, gdy kolejne podejście kończy się fiaskiem, bo i tym razem, mimo wcześniejszych obietnic córki, nie pozwoliła ona nawet na kontrolę stanu zębów... O tym, że trzeba o nie dbać, wiedzą wszyscy, ale zdarza się tak, że mimo iż nie stronimy od wizyt u stomatologa, wszelkie zabiegy higieniczne wykonujemy skrupulatnie i starannie, to nie jesteśmy zadowoleni z naszego uśmiechu, który - jak to się mówi - ma nam zjednywać sympatię otoczenia. 

Jestem doskonałym przykładem takiej osoby;) Zawsze dziwiły mnie słowa koleżanek: "Robię sobie Dzień Dziecka, nie myję zębów" czy sytuacja, gdy ktoś latami unika wizyty w gabinecie dentystycznym - naprawdę byłam bardzo zdyscyplinowana w tym względzie, ale moje zęby nie zachwycały - były żółte - jak to się potocznie określa - i choć nie najgorszy mam zgryz, to nie miałam ochoty się uśmiechać. 

W zamierzchłej przeszłości wypróbowałam wszelkie polecane "domowe sposoby" na wybielenie zębów - nie będę przywoływać już tych okropności, które nie dawały żadnych pozytywnych efektów. To było w czasach, gdy pasty miały po prostu myć, a aspekt wybielania jeszcze się nikomu nie śnił;) Ale gdy na rynku pojawiły się produkty tego typu, zaczęłam je nabywać hurtowo;) - jednak każda nowinka okazywała się nie do końca tym, o co chodziło (nawet ta legendarna pasta czerwonego lub jak mawiają inni - malinowego koloru...)

Nie ukrywajmy - od tamtych doświadczeń minęło sporo czasu, na co dzień używałam pasty gwarantującej wybielanie, to pogodziłam się z faktem, że pewne sytuacje są niezmienne... Ale będzie happy end!:) Pasta paście nierówna, zatem nie warto ustawać w poszukiwaniach, a najlepiej - wypróbować, jak działa Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection oraz produkt tej firmy przyspieszający pojawianie się oczekiwanych efektów - Blend-a-Med 3D White Luxe Whitening Accelerator! 

Można powiedzieć, że mycie dwa razy dłużej - bo przecież to dwa produkty - musi dawać efekty;) Można też wykręcać się, że to zbyt długo... Dla tych, co machają szczotką około piętnastu-dwudziestu sekund, użycie dwóch preparatów może być faktycznie zatrważająco długie;) Ale pomyślcie sami - rekompensatą za ten czas będzie piękna biel zębów! A na dodatek - mogę się założyć - efekty zobaczycie niemal od razu! 

Wyznam, że już po pierwszym umyciu zauważyłam pozytywną zmianę! Naprawdę nie trzeba długo czekać, można nie zbroić się w cierpliwość;), bo widać zaraz, gołym okiem, że zęby są bielsze, osad usunięty, powierzchnia zębów gładsza, no i od razu chce się uśmiechać! 

Dlaczego warto wybrać tę pastę? Bo działa - co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi: usuwa 100% przebarwień, a do tego zapewnia długotrwałą warstwę chroniącą przed nowymi przebarwieniami. Blend-a-Med 3D White Luxe Whitening Accelerator - jak sama nazwa wskazuje - daje dodatkowego kopa;), by niecierpliwi mogli już, teraz, zaraz cieszyć się efektami:) Podczas mycia produkt dociera nawet w miejsca niedostępne dla szczoteczki, przyspiesza usuwanie przebarwień powierzchniowych, dzięki niemu zyskujemy potrójnie: biel zębów na dłużej, ochronę przed nowymi przebarwieniami oraz ochronę szkliwa! A do tego ma waniliowy smak;) 

Na koniec gorące i dramatyczne pytanie: "Ale czy zdążę do świąt zyskać taki piękny uśmiech, jak prezentuje na zdjęciu Shakira?!" Tak, nie ma wątpliwości! 

Polecam:)
KatarzynaKomentarze