Monte Plus - kubki smakowe w siódmym niebie!:)Jeśli chodzi o produkty firmy Zott, to w naszym domu goszczą od... niepamiętnych czasów;) Prawdopodobnie od chwili, gdy się pojawiły w sklepach. Najpierw była to nasza ulubiona śmietana! Niegdyś mąż wysłany po zakupy dopytywał, jakiej firmy, jaka ma być śmietana, ale od dłuższego czasu wie, że jedyny słuszny wybór to Zott!:) 

Kolejny etap zaczął się wraz z emisją reklam Monte z udziałem Bartosza Kurka! To właśnie on, a nie jego młodszy brat - rówieśnik młodej części widowni, do której skierowany był spot, przykuł uwagę naszej Starszej - megafanki siatkówki;) Tyle, że ją zainteresowała reklama, a młodszą siostrę - produkt. I teraz gdy towarzyszy mi w zakupach, zawsze sugeruje: "A może kupimy Monte?" Nie odmawiam, zwłaszcza, że ten nabytek nigdy nie gości zbyt długo w lodówce, w przeciwieństwie do niektórych pyszności nabytych za namową córek... Mija "chwila" i Młodsza chcąc zjeść Monte, słyszy, że poprzednim razem skonsumowała ostatnie dwa kubeczki (bo ona tak "do pary" lubi się nimi delektować;)). A rodzice też siłą woli muszą walczyć z pokusą podjadania...

Tak było do tej pory - troje członków naszej czteroosobowej rodziny było wielkim fanami Monte. Teraz grono wielbicieli powiększyło się i już we czwórkę będziemy obecnie spierać się, czyj jest ten ostatni kubeczek... :) 

Starsza dała się namówić na skosztowanie Monte Plus i może powiedzieć parafrazując znane słowa: "Spróbowałam, poznałam, pokochałam!":) Któż się oprze smakowi nowego Monte?! Pytanie retoryczne... Jeśli jesteście na diecie, to nie próbujcie tej pychotki, bo całe plany legną w gruzach...;) 

Monte Plus to dwie warstwy kremu i pyszny sos w dwóch wariantach: czekoladowym i karmelowym. Sięgamy po kubeczek, chwytamy za łyżeczkę i już otwiera się przed nami rozkoszny świat doznań smakowych: mleczny krem, orzechy, czekolada, gęsty sos, jedwabista konsystencja, zniewalający aromat... 

Jeżeli jeszcze nie rzuciło się Wam w oczy Monte Plus (a mogło tak się zdarzyć, bo łasuchy wykupują całe zasoby danego sklepu, wiem coś o tym;)), to dajcie się namówić na spróbowanie, poszukajcie w sklepach i przekonajcie się, że nowy produkt firmy Zott zniewala! :)

Katarzyna

Komentarze

  1. Zgadzam się, że nowe Monte Plus to po prostu " niebo w gębie". Jak do tej pory uwielbiałam zwykłe Monte i wydawało mi się, że nie można go już ulepszyć,gdyż dla mnie deser Monte był wprost idealny. Myliłam się. Nowe Monte Plus smakuje mi jeszcze bardzie.Zdecydowanie polecam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja biorę właśnie udział w projekcie TRND, polegającym na testowaniu tych produktów, jednak mam problem z zakupem. Obeszłam wszystkie duże sklepy w okolicy i Monte Plus spotkałam tylko w jednym z nich. Co do opinii, to oczywiście jak zawsze deserki Monte są pyszne, ten sos jest bardzo smaczny, jednak ja wolę klasyczną wersję tej przekąski, ponieważ ta jest dla mnie za słodka. Ranna28

    OdpowiedzUsuń
  3. Jadłam ten jogurt niedawno. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Uwielbiam karmel, smak ma wyśmienity. Fajnie, że powstała alternatywa w postaci wersji z dodatkową czekoladą. Czekolada przedłuża intensywność brązowej warstwy pod puszystą kołderką warstwy białej. Smak nie do podrobienia! Szkoda tylko że jest tam dużo cukru a mało orzechów.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Spam usuwamy, prosimy o komentarz na temat artykułu :)