O nas - Asia


Pochodzę z małej wsi małopolskiej, położonej w górzystym terenie. Kocham przyrodę, zwierzęta, podróże i dobrą kuchnię. Moją pasją zawsze były wędrówki górskie, ale ostano pokochałam też morze – zwłaszcza nasz zimny i tajemniczy Bałtyk.

Obecnie mieszkam i pracuję w „wielkim mieście”. Z wykształcenia i zawodu jestem bibliotekarką. Moja praca to ciągły kontakt z ludźmi, pomaganie im w ich działalności naukowej poprzez wyszukiwanie i dostarczanie różnych informacji. Daje mi to ogromną satysfakcję, bo odkąd pamiętam zawsze byłam poszukiwaczką wiedzy. Już tak mam, że potrafię wstać w nocy i sprawdzić coś co nie daje mi spokoju :)- najlepsze są do tego encyklopedie i leksykony... Internet jest na trzecim miejscu, ale bez niego czasem nie można ruszyć z miejsca. Pewnie znacie to uczucie...

Zatem przy pomocy Internetu będziemy się tu „spotykać”. Podzielę się z Wami moimi przepisami kulinarnymi, opowieściami o trudnej pracy wychowawczej nad moim psem „przybłędą”, no i zarekomenduję Wam coś do poczytania. Zapraszam! :)


Asia dla kobietnika napisała : klik 


Komentarze

 1. Asiu:) Polecaj nam coś do czytania - czytam autobiografię Agathy Christi - cud miód - już nie mogę doczekać się jakiejś kolejnej, ciekawej lektury:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprawka - Christie, oczywiście:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda ;)

  Ja też liczę, że Asia poleci sporo dobrych książek. Trochę znam jej gusta :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Spam usuwamy, prosimy o komentarz na temat artykułu :)