W czym na pierwszą randkę? ;)
Biegiem wpadłam do ulubionego sklepu ze sweterkami. Wybrałam delikatny i cieplutki, ale jednocześnie kobiecy. Pędem do przymierzalni, bo niedługo pociąg do domu. Powariowałam, czy on wart jest takiego szaleństwa? A co jak to facet mojego życia? Muszę zrobić na nim wrażenie. Widział mnie już w wielu ubraniach, w pracy... Tak myśląc, zapomniałam o tych wielkich chipach montowanych przeciw kradzieżom - ubierając przez głowę sweterek, oberwałam w samo oko. Miałam ochotę kląć. Ale uparłam się! Nie poddam się, kupię bluzkę i extra spodnie. I tak widząc na jedno oko, z drugim załzawionym kupiłam tę bluzkę. I nawet w sklepie obok spodnie tweedowe w kant. Taki strój w grudniowy dzień wydał mi się idealny na pierwszą randkę. I wiecie co, ta randka trwa do dziś:) Teraz ta przygoda zabawną mi się wydaje, ale wtedy...;)

Pierwsza randka to fajna sprawa, ten dreszczyk emocji. Ale i też niepewność. Jak wypadłam? Umówi się ze mną jeszcze? Tysiące pytań w głowie. To ja tutaj mały poradnik, na temat jak się na nią wystroić, stworzę :)

Seksownie, ale nie wyzywająco.
  • Ubranie jest tylko ubraniem, dobierz je do miejsca w którym się umówiliście. To z Tobą się umówił, bo uważa, że warto. Nie Twoje ubranie tak go pociąga, tylko Ty!
  • Nie ubieraj się zbyt sexownie, zbyt kuso. Mężczyźni z reguły wolą, gdy kobieta, z którą się umówili, nie wygląda wyzywająco;
  • Nie zakładaj ubrań, które będziesz musiała ciągle poprawiać;
  • Postaraj się wyglądać naturalnie, tak jakbyś nie wkładała w ten zestaw pracy, nawet gdy wybór stroju spędził Ci sen z powiek, albo niemalże straciłaś w tym czasie oko;)
  • Weź pod uwagę sukienki i spódnice - są bardzo kobiece;
  • Jeżeli chcesz się czuć seksownie, załóż seksowną bieliznę. Ty wiesz, że ją masz na sobie i czujesz się bardziej atrakcyjna i kobieca przez ten fakt. To taki kobiecy sekret:)

Mieliście jakąś przygodę związaną z pierwszą randką? Opiszcie ją:)

Udanej randki życzy
Gosia:)


Komentarze