Muzyczne Piątki na FacebookuDrogie Kobietniczki i Mili Kobietnicy!


Pewnie zdążyliście zauważyć, że piątki na facebooku http://www.facebook.com/kobietnik wiążą się dla nas z muzyką :) Uwielbiamy muzykę i chcemy się z Wami podzielić naszymi fascynacjami. Od teraz mamy dla Was dwie propozycje na ten dzień. Będą one pojawiać się wymiennie lub według naszego uznania:

1. Musicalowy Piątek

To dzień, kiedy na naszym Fan Page'u gęsto jest od muzyki z musicali :)

Chcemy zaprosić Was do współtworzenia Musicalowych Piątków!:) Wasze propozycje musicali, ulubionych filmów lub  spektakli muzycznych - opis, linki do piosenek audio lub video z krótkimi zapowiedziami - przesyłajcie proszę na adres magdalia@kobietnik.pl.

Bardzo chętnie będziemy Wasze linki wklejać na Facebooku - z opisem kto z Was jest redaktorem Musicalowego Piątku w danym dniu, jeśli będziecie sobie tego życzyć:)

2. Piątek z gwiazdą

Możecie pisać na magdalia@kobietnik.pl  jaki zespół/piosenkarza/piosenkarkę chcielibyście usłyszeć i zobaczyć u nas. Podobnie jak to jest w przypadku Musicalowych Piątków i tutaj możecie podesłać swoje linki i opisy:) 

Piątki z gwiazdami będą prowadzić zamiennie redaktorki Kobietnika - Kobieta z Magdalii i Wirtualnamonia :)

Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy,
KobietnikKomentarze

 1. Może ktoś zna Metro? I pokazałby te warte uwagi piosenki z tego musicalu? :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szykujemy się do Metra:) Jest ktoś chętny, kto chciałby pokazać nam te piosenki?:) Zapraszam do przesyłania propozycji na magdalia@kobietnik.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :-) Pomysł świetny, na koncert już napisałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bomba, jak w telewizji progr. 1 (-: za dawnych lat!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Spam usuwamy, prosimy o komentarz na temat artykułu :)