Warsztaty dla kobiet w październiku


Pragniemy polecić Wam wspaniałe warsztaty kobiece, organizowane przez autorkę strony sercekobiety.pl, Kasię Marcinkowską :)

Piękno kobiecego cyklu
17.10.2013 (czwartek) godz. 18-21
Koszt warsztatów: 25 zł
Zapisy: FORMULARZ
To 3-godzinne spotkanie warsztatowe będzie okazją do zastanowienia się nad tym, co w nas tak bardzo kobiece i wyjątkowe, a przez dzisiejszy świat i wiele kobiet bardzo często odrzucane (a nawet nieznane) – nad kobiecym cyklem.
Na ile akceptuję go w sobie? Na ile żyję w zgodzie ze swoim organizmem i rozumiem sygnały, jakie mi wysyła? Jak oddziałują na siebie moje ciało i serce? Co mogę zrobić, by jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z samą sobą? Warsztat będzie okazją nie tylko do zdobycia wiedzy na temat cyklu, ale także szansą na wypracowanie konkretnych pomysłów i narzędzi do wprowadzenia tej Dobrej Nowiny o kobiecości w naszą codzienność.
Prowadząca: Katarzyna Marcinkowska

Cała śliczna jesteś, przyjaciółko moja! (1) Warsztaty na temat piękna i wizażu
19.10. 2013 (sobota) godz. 9-14
Koszt warsztatów: 50 zł
Zapisy: FORMULARZ
Bóg obdarzył kobietę szczególnym pięknem. Tak wyjątkowym, że na Jej widok mężczyzna w Raju krzyknął z zachwytu, zakochał się od pierwszego wejrzenia! Kobiece piękno jest ściśle połączone z sercem, nie ogranicza się jedynie do naszej urody, ale nie istnieje też oddzielnie od naszej cielesności. Jesteśmy jednością ciała i duszy, dlatego tak ważne jest zadbanie o obie te sfery.  Czy odkryłaś już swoje piękno? Czy wiesz, jak o nie dbać? Czy wiesz, jak podkreślać w sobie to, co wyjątkowe? 
Podczas tego warsztatu zastanowimy się nad tym, czym jest nasze kobiece piękno. Następnie krok po kroku poznamy podstawy pielęgnacji oraz wizażu. A wszystko po to, by nasze piękno jeszcze dogłębniej odkrywać i się nim zachwycać! 
Prowadzące: Katarzyna Marcinkowska i Justyna Soszka

Cała śliczna jesteś, przyjaciółko moja! (2) Warsztaty na temat piękna i stylizacji
10.10.2013 (czwartek) godz. 18-21
Koszt warsztatów: 30 zł
Zapisy: FORMULARZ
Podczas tego warsztatu poznamy podstawy stylizacji i doboru dodatków. Zastanowimy się, jaka jest rola naszego stroju, jak ubierać się i co wybierać, byśmy czuły się pięknie i kobieco, nie ulegając podpowiedziom współczesnej mody i reklamom. Będziemy szukać odpowiedzi na pytanie o nasz własny styl, a także o to, jak wydobywać nasze piękno.
Prowadzące: Katarzyna Marcinkowska i Justyna Soszka
____________________
Wszystkie warsztaty odbywają się w salkach przy parafii Zesłania Ducha Św. (ul. Broniewskiego 44) w Warszawie. Osobom zapisanym przesyłamy szczegółowe informacje o miejscu.
Prowadzące:
Justyna Soszka – z wykształcenia teolog, kosmetyczka i szkoleniowiec. Interesuje się kreowaniem wizerunku i zagadnieniami bioetycznymi. Prywatnie szczęśliwa narzeczona, spełniająca się jako organizatorka własnej ceremonii zawarcia związku małżeńskiego!
Katarzyna Marcinkowska – autorka projektu Serce Kobiety (www.sercekobiety.pl), filozof, propagatorka nowego feminizmu i „geniuszu kobiety”. Szczęśliwa żona.

Komentarze