"Coaching zdrowia. Twoje życie w twoich rękach" - oczekiwane wznowienie







Patronat to niezwykle miłe zobowiązanie, które cieszy jeszcze bardziej w związku ze świadomością, z jak ciekawą, niebanalną i wartościową pozycją mamy do czynienia. Wznowienie publikacji autorstwa Moniki Zubrzyckiej-Nowak oraz Katarzyny Rybczyńskiej to szansa na poznanie przez jeszcze szersze grono inspirujących porad autorek. 

Lekkie pióro sprawia, że połykamy strony, lektura jest jak rozmowa z bliską, serdeczną osobą, która chce doradzić nam, pomóc w kształtowaniu swego życia, modyfikowaniu tego, co zmiany potrzebuje. 

Inspiracje są kuszące, a ich efekty mogą naprawdę wiele zmienić w naszej codzienności. Pomyślmy o naszym zdrowiu kompleksowo - nie tylko mając na uwadze łykanie pigułek, gdy coś szwankuje, gdy niedomagamy. Pewnie zdarzyło się nam słyszeć o potędze naszego umysłu - o wielkim wpływie myślenia na to, co się dzieje z naszym organizmem. Nasze nastawienie ma kolosalne znaczenie! 

Jak to możliwe? Zajrzycie do książki "Coaching zdrowia. Twoje życie w twoich rękach"! Inspiracje i przykłady, rady i ćwiczenia - dzięki lekturze nauczymy się wykorzystywać niezwykłą moc tkwiącą w naszym umyśle, w pełni świadomi naszych celów, uczuć, emocji. 

Premierę nowego wydania "Coachingu zdrowia" Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zapowiedziało na 19 lutego. Zaplanujcie zatem wielką przemianę swego życia na drugą połowę lutego!

Polecam
Katarzyna




Komentarze