QUIZ - Podążać za modą czy nie?


Czy zastanawia Was fakt, że kupujecie drogie ubrania, które leżą, wiszą nienoszone w szafach? Może i fajnie mieć ładne sztuki, ale gdzie w tym zdrowy rozsądek? I tu pewnie trafią się dwie grupy kobitek - takie które nie przejmują się tym stanem rzeczy, ale i takie które może nie lubią zbytku a mimo tego wydają krocie...w błoto. Tym drugim dedykuję poniższy Quiz, którego autorem jest Bradley Bayou. Szczerze zastanówcie się nad odpowiedziami. Pierwsza rudna jest najważniejsza. No to zaczynajmy!
Runda I

1.Czy nowy trend pasuje do Twojej osobowości? Czy pod względem stylu jest odpowiedni do reszty noszonych przez Ciebie ubrań?
2.Czy nowy trend jest dobry dla Twojej sylwetki? Czy ubrana w ten sposób pokażesz zalety, a schowasz wady swojej figury?
Jeżeli odpowiedziałaś NIE nawet na jedno z powyższych pytań, tutaj skończ QUIZ. Ten trend nie jest dla Ciebie. Żałujesz, że wydałaś pieniądze na te ubrania. Pomyśl o dodatkach, które mogą uatrakcyjnić to, co kryje Twoja garderoba.
Jeżeli dałaś na obydwa pytania odp.TAK to idź do kolejnej rundy.

Runda II

1.Czy szmatka którą zamierzasz kupić będzie modna przez najbliższe pół roku?
2.Jak oceniasz wykonanie ubrania, czy jest warte tej kwoty, czy szwy są dobre, zamek solidny itp.?
3.Jeżeli na 1 i 2 pytanie odpowiedziałaś TAK, to czy będziesz mogła to ubranie nosić przez dwa kolejne sezony? Czy także w inne pory roku?
Gdy na jedno z pytań tej rundy odpowiedziałaś NIE, to zrezygnuj z zakupu, chyba, że cena nie jest kosmiczna.
Przy samych odpowiedziach TAK czeka Cię ostatnia runda.

Runda III

1.Czy będziesz mogła założyć to na siebie zanim Ci się znudzi?
2.I ostatnia kwestia - czy ten łaszek będzie pasował do różnych ubrań, eleganckich i sportowych?
Gdy zdecydowanie mówisz NIE to schowaj portfel lub poszukaj tańszej wersji tego ubrania na wyprzedażach. Odpowiedź TAK na jedno lub oba pytania oznacza, że nie będziesz żałować zakupu.

Otwórz oczy, chwilowe mody przemijają. Jeżeli chcesz oszczędzać i mieć dobrze zorganizowaną garderobę, zacznij doceniać tańsze sztuki modnych ubrań i dodatków. Te warte swojej ceny to takie, które nie wyjdą z mody przez dłuższy, niż jeden sezon, czas.


Gosia
megosia.blogspot.com
fot. stock.xchng

Komentarze

  1. Nie warto podążać za modą. Zdecydowanie oszczędniej jest kupować klasyki, a dodatkami je urozmaicać. Wtedy nigdy nie będziemy narzekać "bo ja nie mam co na siebie założyć" Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Spam usuwamy, prosimy o komentarz na temat artykułu :)