Jak polubić swoją kobiecość? - Warsztaty w Krakowie
19.05.2012 (sobota) w godz. 9.00-14.00 w Centrum Budowania Relacji na ul. Sławkowskiej 1/3b!

Warsztaty odbywają się w ramach projektu SERCE KOBIETY.
Są to warsztaty mające pomóc kobietom w samoakceptacji. Czyli o tym, jak można siebie poznać, zrozumieć i pokochać. Dlaczego warto akceptować siebie i jak to zrobić. O tym, co w naszej kobiecości sprawia nam najwięcej problemu, co jest najtrudniejsze do polubienia, do pokochania. 
Koszt warsztatów – 50 zł

____________
Autorki warsztatów i prowadzące:
Magdalena Foss-Kita - socjolog, socjoterapeutka, trener biznesu, absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada certyfikaty z zakresu: negocjacji, mediacji i rozwiązywania konfliktów, pomocy terapeutycznej i socjalnej, oraz pracy z rodziną. Interesuje się bioetyką i teologią moralną. W ramach Stowarzyszenia Matka Miłosierdzia pracowała we Francji z kobietami w kryzysie oraz osobami, których życie zostało w różny sposób zranione. Długoletni członek Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym: tłumacz – przewodnik osób głuchoniewidomych, koordynator wolontariatu. W wolnych chwilach tłumaczka z języka francuskiego.
Katarzyna Marcinkowska – absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego (filozofia), członek zarządu Fundacji Rodzin Pełna Chata, redaktor naczelny portalu za-kochanie.pl. Zajmuje się myślą personalistyczną, teologią ciała, nowym feminizmem i zagadnieniami dialogu na różnych płaszczyznach. Nauczyciel metod rozpoznawania płodności wg Roetzera. Autorka wielu artykułów z zakresu kobiecości, seksualności i budowania relacji.

Poleca Kobietnik.plKomentarze