Powiedz STOP Narzekaniu - poleca Kobietnik.pl
Miło nam poinformować, że Kobietnik.pl został zaproszony do udziału w akcji Powiedz STOP Narzekaniu. Cieszymy się z tego bardzo bo nie lubimy narzekać:) Oto kilka informacji od Organizatora, portalu www.nowapsychologia.com:

Powiedz STOP narzekaniu to druga ogólnopolska kampania Stowarzyszenia Nowej Psychologii z Krakowa. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi oraz uświadomienie społeczeństwu, że każdy  może przejąć odpowiedzialność za przekierowanie swoich myśli z narzekania na wdzięczność, potrzebne jest tylko podjęcie nieodpartej decyzji.

W tym celu zaproponowaliśmy znaną w świecie psychologów metodą "przypominajki", jest nią zawiązana na nadgarstku biała tasiemka lub opaska. Biel jest kolorem przyciągającym uwagę, symbolem czystości, szczęścia i radości. Opaska jest informacją dla innych: ja nie narzekam, a noszącemu ma przypominać aby cieszył się z małych rzeczy:)


Zakładanie białych sznurków na nadgarstki


W ramach kampanii planujemy w Krakowie akcję billboardową, kilkunastu  studentów psychologii ubranych w koszulki z projektem akcji będzie propagowało i tłumaczyło sens pomysłu zawiązując białe tasiemki na nadgarstkach przechodniów w Rynku Głównym w Krakowie.
Więcej szczegółów już wkrótce na kobietnik.pl - zapraszamy i zachęcamy do przyłączenia się do akcji Powiedz STOP Narzekaniu!


Kobietnik

Komentarze