Czy polski rząd się myszy nie boi?Do polityki nie lubimy się wtrącać. Nie zamierzałyśmy stawać murem czy okoniem za jakimś czy czymś związanym z rządzeniem w naszym kraju... Tak było jednak do czasu, gdy pewne ustawy dotknęły nas, czyli autorki Kobietnika. Mowa tu o Lara Egaree i Sianka. One niebawem zostaną matkami i w ostatnich dniach ciąży przychodzi im walczyć o swoje, o równe traktowanie ich dzieci i nich samych. 

Protest Matek Pierwszego Kwartału jest nagłośniony medialnie i chyba nie ma osoby, która by nie słyszała lub czytała niczego na ten temat. Pokrótce, chodzi o ustawę, której zapis krzywdzi matki, które urodzą przed 17-tym marca b.r. Inne kobiety, rodzące po tym terminie, będą mogły korzystać z możliwości zostania z dzieckiem dłużej niż gwarantowała to wcześniejsza ustawa. To wielka niesprawiedliwość!

Polecamy przeczytanie tego wpisu : http://pokazywarka.pl/g0v1v0/

Matki z pierwszego kwartału nie widzą najbliższych miesięcy w takim kolorze jak tło na obrazku powyżej. Rząd natomiast... powinien się bać, bo kobietom w stanie błogosławionym się nie odmawia. Panowie i panie z tekami - czy chcecie, żeby zjadły Was myszy?

Istotne linki:
Petycja do podpisania
Galeria brzuszków tworzona przez Lara Egaree
Matki Pierwszego Kwartału na Facebook'u
Materiał z TVNWspieramy Was drogie mamy!

redakcja


fot. www.zazzle.com

Komentarze