A teraz maj dokoła maj...


Jak zakładałam Kobietnik nie wiedziałam w jakim kierunku on będzie zmierzał. Czy to na prawdę będzie inna strona czy podobna to setek blogów w sieci? Z czasem bardzo chciałam, aby zagościło tu dużo felietonów, opowiadań z podróży okraszanych zdjęciami, opowiadań z palca wyssanych i ze snu wyrwanych. Potem pojawiła się Inna Bajka...

I nastał maj :) 

W tym miesiącu będzie u nas kilka nowości ale i starocie przypomnimy także :)

Kobieta z Magdalii dopiero co wróciła z podróży i ma w aparacie setki zdjęć!  I pokaże ich część w galeriach oraz swoich opowieściach :) Opisze także swoje rowerowe przygody :)

Witualnamonia powinna polecić Wam lektury do czytania  w, miejmy nadzieję, piękne majowe dni :)

A ja pokażę kilka krótkich opowiadań. Jedne stare, ale odświeżone  z nowymi zakończeniami (Monia jupi! facet ze skarbówki wywalony ;) ), a i jedno zupełnie nowe :) Dziś już o 15- stej jedno stare, ale nie pokazane publicznie.

To o czym napiszą Anastazja Maria, Agnieszka i Ewelina pozostaje nawet dla mnie tajemnicą :)

To nie koniec nowości! Na naszej drugiej stronie - Inna Bajka, możecie zauważyć mnóstwo ciekawych recenzji książeczek dla dzieci, które poleca Katarzyna, znana czytelnikom Kobietnika z felietonów  :) Strona bajkowa żyje! Prawdziwie żyje  :) Kasia także napisała bajkę dla maluchów! I także ją u nas przeczytacie! :)

W maju będzie u nas więc co czytać!
Udanego weekendu majowego!

Pozdrawiam serdecznie :)
Gosia
fot. moje własne niezapominajki, zaczynają rozkwitać :)

Mam jeszcze jedną informację. Nie ma mnie na Facebook'u. Proszę kontaktować się ze mną via email. Stronę na Facebook'u administrują: Kobieta z Magdalii, Wirtualnamonia, Anastazja Maria i Katarzyna :)

Komentarze

  1. Ja też wróciłam z podróży z ogromną ilością zdjęć - wkrótce prezentacja :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Spam usuwamy, prosimy o komentarz na temat artykułu :)