Magnolie
Miliony osób na całym świecie, w tym ja, cieszą się każdej wiosny widokiem oszałamiająco pięknie kwitnących drzew magnolii. Co roku obiecuję sobie wielkie fotograficzne safari magnoliowe, jednak zazwyczaj tylko wysyłam im achy i ochy z okien tramwaju lub mijam je w biegu do pracy.
Wiosną tego roku sytuacja nie była inna, ale postanowiłam na chwilę się przy nich zatrzymywać i rozkoszować się ich nieziemskim(jak dla mnie) pięknem i świeżością. Kilka razy prawie spóźniłam się przez to na tramwaj, ale co tam! Trochę truchtu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, zwłaszcza, że w głowie i w nozdrzach zostały mi obrazy i zapachy nie do zastąpienia.
Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć moich ulubionych drzewnych kwiatów.Magnolie są szlachetną ozdobą przydomowych ogródków i skwerów wielkich miast.Ich kształty doprowadzają mnie do estetycznej ekstazy.
Krople deszczu podkreślają świeżą urodę magnolii.


Aż do tego roku nie miałam pojęcia, że magnolie mogą być też żółte!
Natura to najlepszy artysta świata.


Moja ulubiona, bladoróżowa odmiana pięknie prezentuje się w pełnym słońcu i...... cudownie po wiosennym deszczu.Lubię zaglądać im do "środka".
Magnolie są piękne, nawet gdy już więdną.

Trochę abstrakcji też dobrze im robi :)

Kobieta z Magdalii
Mój fan page na Facebooku znajdziecie tutaj :)

Komentarze

 1. Cudowny temat, piękne zdjęcia! Żółte magnolie też są dla mnie zaskoczeniem.
  Dziękuję za podzielenie się tymi zachwycającymi kadrami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za miłe słowa - napędzają do dzielenia się zdjęciami i do wymyślania nowych tematów. Pozdrawiam i przesyłam uśmiech :)

  Kobieta z Magdalii

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Spam usuwamy, prosimy o komentarz na temat artykułu :)