"Coaching zdrowia" - konkurs wiosenny!
Meteorologiczną mamy już od paru dni, kalendarzowa - już za dekadę;), a i ta prawdziwa z pewnością zmierza do nas szybkimi krokami... Wiosna - oczywiście! Marzymy o niej, czekamy na nią, przygotowujemy się do niej. 

No właśnie - nadejście tej pory roku mobilizuje nas chyba nawet bardziej niż rozpoczęcie nowego roku! Być może noworoczne postanowienia gdzieś się nam po drodze zagubiły, chłodne dni nie nastrajały do zmiany przyzwyczajeń, ale teraz wszystko możemy nadrobić - zadbać o wygląd, kondycję, zdrowie, odświeżyć garderobę, wprowadzić zmiany w naszych posiłkach. Zapewne ile osób, tyle planów. 

Nagroda w naszym konkursie może być świetnym wsparciem szeroko zakrojonej akcji ulepszenia swego życia:) Ale ciekawi jesteśmy Waszych osobistych planów - jakie macie patenty na lepsze samopoczucie, atrakcyjniejszy wygląd? Jak przygotowujecie się na powitanie wiosny? 

Piszcie - w komentarzach lub na adres bloga (kontakt@kobietnik.pl). 
Konkurs trwa tydzień - do 18 marca, do godziny 23.59. Autorzy trzech odpowiedzi, które nas najbardziej zaskoczą, zaciekawią, zainspirują otrzymają egzemplarz książki "Coaching zdrowia. Twoje życie w twoich rękach" (nagrody wysyłamy na terenie Polski). Zachęcamy do przeczytania recenzji i wzięcia udziału w konkursie. I oczywiście życzymy powodzenia w realizacji Waszych okołowiosennych planów!:) 

COACHING ZDROWIA Twoje życie w twoich rękach

Autor: Monika Zubrzycka-Nowak, Katarzyna Rybczyńska 
Data wydania: 19 lutego 2018
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
ISBN: 978-83-7489-733-4
Numer wydania: II
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 160
Patronat medialny: „Coaching”, Kobietnik.pl, Wellnessday.eu, MADAME

Dziękujemy za udział, wybrane osoby otrzymały już wiadomości mailowe. Gratulujemy! 

Komentarze